Разработано jtemplate модули Joomla

 
 

Dixie Land у Запоріжжі: Політики змінюються – музика залишається

В рамках XIV Мандруючого міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA ГО «Культпрожектор» організувала прем’єрний показ фільму Романа Бондарчука "Dixie Land".

 

За словами глядачів, фільм надихає прагнути, йти до мети, хоча й показано життя учасників оркестру досить контрастно.

– Багато контрастів: красива музика, талановиті діти, але займаються вони в обшарпаних приміщеннях, - ділиться  враженнями глядачка.

– Але все показано дуже реалістично. Так як є і сьогодні, – нібито продовжує її думку чоловік, що сидить поряд. – Я теж навчався в музичній школі. і фільм мені дуже нагадує той період. Так, все так само бідно в музичних школах. Так само діти грали на старих інструментах, хоча сьогодні можна купити гідні для нормальної гри не за такі й великі кошти. Мабуть, це фільм і про право на гідне життя. Але, мені здається, що важливо інше: коли ти займаєшся справою, яка тебе захоплює і надихає, не помічаєш того, що навколо - старі інструменти, страшні приміщення.

– Контраст і в інших показаних картинках. Дуже красиві зйомки на пляжі – повітряні змії. Зняті квадрокоптерами кабінети музичної школи – нібито збоку, спостерігаючи. І в кожному своє життя, як і доля кожного музиканта. Це дуже символічно.

Говорили після перегляду і про історичний контекст. Про те, що показані реалії 2012-13 років, дещо інше сприйняття історії. Фотографії, на яких молоді талановиті діти поряд з колишнім Президентом (Л. Кучмою), ім’я якого вже навіть не пригадають. Але діти грають знайомі всім композиції. Політики змінюються, історія переглядається під іншим кутом зору, зважаючи на оприлюднені нові факти, проте музика залишається.

 

 

 

 


Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla

Loading...

Разработано jtemplate модули Joomla